Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider Kimdir? Ebubekir Gizligider Ne Mezunu? Hangi Görevlerde Bulundu?

Ziraat ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Secretgider kimdir? 4 bakan yardımcısının görevden alındığına ilişkin Resmi Gazete’de yer edinen haberin arkasından soruya cevap verilmeye başlandı. İşten çıkarılanların yerine atamalar yapılmış oldu. Yeni atamaların arkasından Ziraat ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Secretgider kimdir? Ebubekir Gizem Gider’in derecesi nedir? Görevleriniz nelerdi? kullanıcılar soruları araştırmaya başladı…

Ziraat ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Secretgider kimdir?

kim ebubekir secretgider1

kim ebubekir secretgider1

Ebubekir Gizli saklı Gider 25 Şubat 1979Nevkent’te hayata merhaba dedi. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Elmas’tır. Ebubekir Zengingider, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonrasında bir süre özgür avukat olarak çalıştı. Nevkent İnsan Hakları Derneği ve Kapadokya Çevre ve Kalkınma Derneği’nin kurucu üyesidir.

Ziraat ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki kimdir?

Ebu Bekir Gizli saklı, AK Parti 24. Dönem Milletvekili seçilmiş. Anayasa İşleri Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu üyeliği yapmış oldu. Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliği, Türkiye Parlamentolararası Birlik Grubu üyesi ve Bangladeş Dostları Grubu başkanlığı yapmış oldu.

Ebubekir Secretgider, iyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın