The Walking Dead yeni sezon ne zaman yayınlanacak? The Walking Dead 11. sezon tarihi belli oldu mu?

The Walking Dead'in yeni sezonu ne zaman çıkıyor?  The Walking Dead 11. Sezonu Açıklandı mı?

2010 senesinde Netflix’te seyirciyle buluşan Yürüyen Sevgili, 10 sezondur seyirci karşısına çıkıyor. Başrollerini Frank Darabont’un oynadığı, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın oynadığı bir Amerikan dizisi. Aynı başlıktaki bir çizgi romandan uyarlanmıştır. Dizide başrolde yer edinen George A., geçirdiği kaza sonucu komada olan George A., beklenmedik aniden uyanır, dünyanın eski dünyanın ardında olmadığı gerçeğiyle yüzleşir, ailesi, şerif, yolculuğuna yeni insanlarla devam eden dizi başlıyor.

The Walking Dead’in 11. Sezonu ne süre başlıyor? Sürem için bir tarih var mı?

10 sürem süresince tüm dünyayı eline geçiren bir avuç insan ve boşta kalan insanları 10 sürem süresince izledik. .Devamlı araştırılan dizinin hayranlarını sevindirecek bir haber paylaşıldı.

22 Ağustos’ta yayınlanacak olan 11. sezonda son bölümler yer alacak. Bir avuç insanoğlunun hayatta kalma ve yiyecek yeme mücadelesi verirken zombi dünyasında yaşamaya devam etmenin ne kadar zor bulunduğunu seyrettiğimiz dizinin finalini getiren haberi sevenler üzülmedi.

The Walking Dead’in sunucularından ve yürütücü yapımcılarından Angela Kang, yeni sürem için şunları duyurdu. „10. Sürem için 6 bölüm geliyor. Bu bölümler daha minik, karakter odaklı hikayeler olacak.11. Sürem için asla olmadığı kadar heyecanlıyız! Çıta yeterince yüksek olacaktır. Daha da fazla zombi, birçok aksiyon sahnesi, büyüleyici hikayeler ve görülmeyen bölgeler ile geri dönüyoruz. Bu, her grubun Fısıldayanların onlardan aldıklarını tekrardan inşa etmek için bir toplulukta olacağı ilk sefer. ”

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın