Toprağın Vârisleri Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

Dünyanın mirasçıları dizisinden

The Heirs of the Earth, 15 Nisan 2022’de gösterilen bir İspanyol TV dizisidir. Bu orijinal bir Netflix yapımıdır. Çekim Barselona’da gerçekleşti. 8 bölümlük dizinin ilk sezonu Drama ve Tarih kategorisini içeriyor.

Yönetmen koltuğunda Jordi Frades oturuyor, senaryo ise Ildefonso Falcones tarafınca yazılmış. Kadroda Yon González, Elena Rivera, Rodolfo Sancho, Michelle Jenner, Pere Arquillué, David Solans, Manel Sans, Mercedes León, Natalia Sánchez, Maria Rodríguez Soto benzer biçimde adları görebiliriz.

IMDB detayları mevcut olduğunda sizi bilgilendireceğiz.
Serinin orijinal adı Lös Herederos de la tierra Internasyonal bir sahne olarak incelense de adı yeryüzünün mirasçıları öğrendi.

Dünyanın mirasçıları

Hugo Llor ”(Yon González) zamanının çoğunu sokakta geçiren 12 yaşlarında bir çocuktur. Günlerinin mühim bir bölümünü boş tersane şantiyelerinde geçiren “Hugo”nun en büyük fantezisi, vapur yapımından görevli mühendis olmaktır.
Anası ondan uzaklaşmak zorunda kalır ve yalnızlığa alışan çocuk “Hugo”, saygı duyulan ve yaşlı bir adam olan “Arnau Estanyol”un desteğine haizdir.

Dünya oyuncularının mirasçıları

Yon Gonzalez ve Hugo Llor
David Solans ve Hugo Llor (jung)
Elena Rivera
Rodolfo Sanço
Michelle Jenner
Maria Rodriguez
Aile Arquille
Manel Sans
mercedes leon
Natalja Sanchez
Aitor Luna
Pedro Kazablanka
Bruna Cusi
Nancho Novo
Gabriela Andrada
Habil Halk
Crispulo Cabezas
Pol Lopez
Clara Segura
Fernando Albizu
Rosana Pastorin
Laia Fontan
Arie Bedmar

Land Heirs serisinin ön izlemesi

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın