Trendyol Go Kazanç Hesaplama 2022 Trendyol Go Kurye Maaş

Trendyol go uygulamasıTrendyol Go ile kazanmak isteyenler Trendyol go kurye ödeme ve şartlarıaraştırmalara devam ediyor. Kendi motorunuzla meydana getirilen teslimatlardan sonrasında paket başına gelir elde edebilirsiniz. Bu işe başlamadan ilkin, birçoğu Trendyol Go kazanç hesaplaması ve aylık Trendyol go kurye ödemeleri hakkında tüm detayları almak istiyor. Tüm bu tarz şeyleri makalemizde bulacaksınız.

Trendyol Go uygulaması

Trendyol Go motorlu kurye Trendyol Go kuryesi olarak çalışmak isteyen birçok şahıs hala maaş arıyor. Bu aralar sık ​​rastladığımız Trendyol reklamlarında çoğumuz bunu görüyoruz. Trendyol Express ve Trendyol go kuryeden elde edilmiş gelirler oldukca merak ediliyor. Trendyol sanal mağaza olarak devletimizde oldukca popüler. Bu kadar kuvvetli bir konuma haiz bir şirketten kim para kazanmak istemez ki? Trendyol ile para kazanmak isteyenler motorlu kurye olarak büyük bir gelir elde edebilirler. Trendyol go kurye şartlarını ve Trendyol go kurye uygulamasında yaşanmış olan sorunları beraber inceleyelim.

Trendyol Go 2022 Gelir Hesaplayıcı

Trendyol Go ile saat başına averaj 25 TL – 30 TL kazanabilirsin Trendyol Git Kati tutarı kurye servisiyle yapacağınız bir iş görüşmesinde öğrenebilirsiniz. Trendyol Go Kurye Kazancı 2022 senesinde bir averaj hesaplanacak olursa, 75*25=1.875*4=7.500 TL aylık gelir 75 saat emek verme ile neticelenecektir.. 75 saatlik en yüksek haftalık ücretli averaj 7.500 TL Trendyol Go kurye hizmeti ile gelir elde edebilirsiniz.

Trendyol Go uygulaması 2022

Trendyol Go kurye hem kurye olarak hem de ticari araçlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Trendyol’a baktığımızda bu yeni uygulamanın pazar sektöründe rakiplerin öne çıkmasından kaynaklandığını söyleyebiliriz. Böylece Trendyol’da kendi işini kurdu. Trendyol, Banabi, Getir benzer biçimde firmalara ciddi bir rakip haline geldi.

Trendyol Go tarafınca verilen siparişler için şirket, teslimatın 30 dakika içinde gerçekleşeceğini güvence eder. Trendyol Go kullanan müşteriler, Trendyol Go’yu telefon benzer biçimde akıllı cihazlardan indirip sipariş ediyor. Trendyol Go kuryeleri siparişinizi verdiğinizde derhal yola çıkar. Trendyol Go kurye hizmetinin iki seçeneği vardır:

 • Trendyol Go Motorlu Kurye
 • Trendyol Go Vasıta Kuryesi

Size en uygun olanı seçerek Trendyol iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye uygulaması

Trendyol Go Kurye Ne Kadar? Trendyol Go saatlik tutarı

Trendyol Go’da her saat başı para kazanabilirsiniz. Günlük, hatta aylık maaşınızın saatlik ücretinizin üstünde olmasını bekleyebilirsiniz. Bilhassa en oldukca rağbet gören saatlerde günde 2 saat çalışan hepimiz saatte 35 TL kazanabilir. Bu saatler 18:00 ile 20:00 arasındadır. Mesai dışı çalışanlara saat başına 24,5 TL ücret ödenmektedir. Bu tarife standart olup, ödeme buna gore belirlenebilir.

Trendyol Go Kurye Maaşları

Trendyol Go, paket başına averaj 5 TL’ye mal oluyor. Bir çok kurye hizmeti benzer biçimde, Trendyol Go’daki geliriniz de ne sıklıkta çalıştığınıza bağlıdır. İşe başlamadan ilkin bir işçilik harcama paketi seçilir. İsterseniz bunu tüm gün yapabilirsiniz. Isterseniz ek iş benzer biçimde yarı zamanlı olarak da çalışabilirsiniz. Trendyol Go emek verme saatleri Tamamen kişinin sonucuna bağlı bulunduğunu söyleyebiliriz.

Trendyol Go ile kendi işinizi kurarak ve arzu ettiğiniz kadar emek harcayarak ayda 5.000 ile 10.000 TL içinde kazanç elde edebilirsiniz. Bu işin en iyi yanlarından biri de istediğiniz tutarı alabilmenizdir. Ay sonunu beklemek istemeyenler, maaşlarını haftalık olarak da alabilirler.

Trendyol Go Motorlu Kurye aylık maaşı 2022

Tam zamanlı çalışan Trendyol Go Moto Kuryemaaş olarak averaj 5.000 TL alıyor. Fazladan harcama ve işçilik maliyeti yüksek bir sistem tercih edersek bu miktar aylık 10.000 TL’ye kadar çıkabilir.

En uygun haftalık saat dilimi Trendyol Go tarafınca belirlenir. Bu belirtilen vakit dilimlerinde motor bir kurye görevi görür. 27 TL kişinin saat başına almış olduğu miktardır.

Trendyol Go Part Time Ne Kadar Para Kazanıyor?

Trendyol Go kurye İşletmenizde büyük ilgi ile bekleyen bir öteki mevzu da Trendyol Go part-time kazanç hesaplamasıdır. Part-time aldığınız parayı kolayca hesaplayabilirsiniz. Bunu yapmak için emek verme saatlerini belirtmeniz gerekir. Günde bir tek iki saat (18:00 – 20:00) harcarsanız 105 TL’ye arayabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye uygulaması

Trendyol Go Kurye uygulaması

Trendyol Go iş başvurusu iyi mi yapılır?

Trendyol Go kuryesi olarak istenilen gün ve bölgelerde kendi aracı ile çalışılabilmektedir. Trendyol Go iş başvurusu yapmak isteyenler için oldukça uygun.

Ilkin onay için bir müracaat yapın. Uygulamayı basılı olarak herhangi bir yerde bırakmak zorunda değilsiniz. Trendyol GO internet adresinden kolayca işlem yapabilirsiniz. Motorlu kurye başvurusu yapmak için resmi internet sayfasındaki “Şimdi Başvur” butonuna tıklayarak lüzumlu alanları doldurabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye müracaat formu ve koşulları

Trendyol iş müracaat formunda doldurulması ihtiyaç duyulan bilgiler:

 • Ad Soyad
 • e-posta
 • Telefon
 • Şirket türü (şirket olmalıdır)
 • türk kimlik numarası
 • Doğum yılı
 • Kent
 • Semt
 • Alan
 • okul durumu
 • Aracınız olup olmadığı hakkında informasyon
 • Kurye deneyimi
 • Referans detayları (var ise)
Trendyol Go Kurye uygulaması

Trendyol Go Kurye uygulaması

Trendyol Go müracaat formuBu kutudaki detayları doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Trendyol Go Motorlu Kurye Koşulları

Trendyol Go kurye koşulları Bu işe yeni başlayanlar tarafınca araştırılıyor. Bu, koşullara dahil edilen eğitimin başarıyla tamamlanmasını ihtiva eder. Trendyol’un verdiği eğitim haricinde Trendyol Go motorlu kuryenin şartları şunlardır:

 • Kişinin minimum ortaöğretim mezunu olması,
 • Psikoteknik ve SRC 4 derecesine haiz olmalı,
 • ehliyetiniz olmalı
 • Adli sicil kaydı temiz olmalıdır.

Trendyol Go Motorlu Kurye Lüzumlu Evraklar Nedir?

Trendyol Go Motorlu Kurye olmak için yazımızda belirtilen şartları sağlıyorsanız iş başvurunuzu kabul edeceğiz. Trendyol go kurye başvurusu yapılırken bazı belgeler istenecektir. Bu belgeler şunlardır:

 • Şahıs Şirket
 • Ruhsat fotokopisi
 • Lisans Kopyası
 • Sigorta fotokopisi
 • Vergi Dairesi
 • kabahat kaydı
 • imza beyannamesi

İLGİLENEBİLİRSİNİZ: Trendyol’dan Iyi mi Para Kazanılır?

Trendyol Go hangi şehirlerde hizmet veriyor?

Trendyol Go, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da faaliyetlerine devam etmektedir. Trendyol Go Eskikent ve Trendyol Go Antalya için hizmetin yakında başlaması planlanıyor. Trendyol Go, öteki illerde de hizmet vermeyi hedeflemektedir.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın