TRT 1 canlı yayın Teşkilat 42. bölüm full, tek parça izle | Teşkilat son bölüm izle Youtube

TRT 1, Pazar akşamlarına damgasını vuran Teşkilat dizisi 42. kısmı ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu bölümde Lukas ve Yıldırım bir kaçış planlanırken beklenmedik bir ihanetle ihanete uğrarlar. Dizinin yeni bölümünü kaçırmak istemeyenler için işte TRT 1 canlı yayını, Teşkilat 42. Bölüm tamamlandı, bir habere göz atın | Organizasyonun son bölümünü seyretmek için Youtube linklerine yer verdik. İyi eğlenceler…

TRT 1 CANLI YAYIN 42. BÖLÜM TAM TEK GÖRÜŞTE | AJANS SON BÖLÜM YOUTUBE GÖRÜN

Ekip, Yıldırım’ın hususi kasasını işgal ettikten sonrasında oradaki belgeler Serdar’ın kafasını karıştırır. Yıldırım’ın gizli saklı belgelerinde Serdar’ın babasının fotoğrafı ne iş yapıyor?

Serdar bağlantıyı ortaya çıkarmaya çalışırken, belgeleri inceleyen ekip, Yıldırım’ın tüm işini yürüten dört eleştirmenin peşine düşer. Operasyonun arkasından Alman ve Türk istihbaratında sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

TRT 1 canlı yayın Organizasyon 42. Bölüm tamamlandı, tek parça izle |  Kuruluşun son bölümünü Youtube'da izleyin

Lukas ve Yıldırım, kaçışlarını planlarken beklenmedik bir ihanetle ihanete uğrarlar. Serdar ise Başkan Mete’nin kendisine bıraktığı ipuçlarından mühim bilgiler alır. Ekip ve Serdar mühim bir yol ayrımına gelirler.

ORGANİZASYON BÖLÜM 42 CANLI GÖRÜNTÜ

TRT 1 CANLI YAYIN 42. BÖLÜM TAM OLARAK GÖRÜNTÜLE

AJANS SON BÖLÜM YOUTUBE GÖRÜN

TRT 1 canlı yayın Organizasyon 42. Bölüm tamamlandı, tek parça izle |  Kuruluşun son bölümünü Youtube'da izleyin

YORUMLAR

Bir cevap yazın