TRT 1 Gönül Dağı 60. Bölüm tek parça full izle! Gönül Dağı dizisi son bölüm Youtube’dan izle

Mühim adların başrolde olacağı Gönül-hegy dizisi heyecanla planlanıyor. Senaristliği değişik olan Gönül Dağı dizisinin son bölümünü gösterdiniz mi? TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşan Gönül Dağı dizisinin 60. kısmı mü oldu? Gönül Dağı son bölüm izle! Gönül Dağı 60. bölüm Youtube’da gösterildi mı?

Meşhur adların başrolleri paylaşmış olduğu Gönül Dağı 60. bölüm tek parça olarak mı gösterildi?

Gönül Tepesi’ndeki son bölümün tamamını TRT 1 ekranında izleyin. 16 Nisan 2022 Cumartesi Gönül Dağı son bölümüyle internette gösterildi.

İşte Gönül Tepesi dizisi merak edilenler…

Bozkırı ve bu yörenin insanını samimi bir üslupla eserlerine yansıtan Mustafa Ziraatçi’nin öykülerinden esin alan Gönül Dağı, bozkırda bir aşk hikayesine mevzu oluyor.

Gönül Dağı, sarı toprakların, senelerdir adı geçen efsanelerin, unutulmayan aşkların ve minik dünyalarında büyük hayaller kuran Anadolu evlatlarının hikayesidir.

Gönül Tepesi dizisi, bozkırın ortasında şirin bir kasabada yaşayan sıcacık, şefkatli bir Anadolu insanının öyküsünü mevzu alıyor.

Çocukluk aşkı Diles ile tanışma düşsel kuran Taner’in öyküsünü özetleyen dizide, bozkırda hayallerinin peşinden giden ve tüm engellere karşın imkansızı başarmaya çalışan 45 kuzenin hikayeleri de içeriyor.

Bir âşığın ya da bir yetimin kalbinin kırıldığı yerde, Gönül Tepesi’nden bir taş parçasının kaybolduğu söylenir fakat büyük fakat minik…

Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara attığı taşlarla destek olan Gönül Dağı.

Baktıkça yaşayacak, hissedecek, duygusallaşacak ve kalpten bağlanacaksınız…

YORUMLAR

Bir cevap yazın