TRT 1 Kasaba Doktor 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Doktor dizisi 3. bölüm fragmanı izle!

İkinci bölümde TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşan Hekim Hekim dizisi nefes aldı. Kasaba Doktoru serisinin değişik bir senaryo içeren yeni bölümünü ön izlemenin heyecanını yaşıyorlar. Peki, Town Doctor dizisinin 3. Bölüm fragmanı gösterildi mı? Town Doctor’un son bölümünü izleyin! Town Doctor 3. bölüm ön izlemesi Youtube’da göründü mü?

Meşhur adların başrolleri paylaşmış olduğu Town Doctor 2. kısmı TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluştu. Dizinin takip edenleri heyecanla yeni bölüm fragmanını bekliyor.

TRT 1 ekranında Kasaba Doktoru dizisi 15 Nisan 2022 Cuma Tarihin 2. kısmı ile ekranlardaydı.

Town Doctor 3. Bölüm Fragmanı

kent doktoru 3. Bölüm fragmanını seyretmek için bağlantı…

NETWORK THE URBAN DOKTOR SERİSİ?

Kasaba Doktoru dizisi 8 Nisan Cuma (bugün) TRT1’de seyirciyle buluşacak.

URBAN DOKTOR SERİSİ HANGİ KANALDA?

Kent Doktoru dizisinin ilk kısmı 8 Nisan 2022’de TRT 1’de yayınlanacak.

URBAN DOKTOR DİZİSİNİN KONUSU

Dizinin kahramanlarından Deniz Can Aktaş, şehirden uzak Uluçınar Hastanesi’nde yolları kesişen üç idealist doktorun öyküsünü genç tabip Ömer karakteriyle konu alıyor. Yürekli ve inatçı bir karakter olan Ömer, babasını kaybettikten sonrasında tabip olmaya karar vermiş ve mesleğine duyduğu aşkla geleceği parlak bir tabip olarak başarıya ulaşan genç bir doktordur.

Yaşananlar sonucunda kendini Uluçınar Hastanesi’ne teslim eden Ömer, aşka düştüğü Leyla ve cerrah Hakan ile yaşamını değiştirecek bir hikayeye bulanır.

URBAN DOKTOR DİZİSİNİN OYUNCULARI

Kasaba Doktoru dizisinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Sulh Yıldız, Emsalsiz Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Sulh Yalçın, Özgür Cem Faevertas, Viljevertas, Sulti Erk içeriyor. .

YORUMLAR

Bir cevap yazın