Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2022

Türk Telekom Ramazan Parasız web kampanyalar adım atmıştır. Her yıl GSM servis sağlayıcısı Türk Telekom bunu geleneksel hale getiriyor ve hususi günlerde abonelerini de unutmuyor. Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022 hizmeti tekrardan etkinleştirdi. Geçen yıl Ramazan ayına hususi 1 GB armağan web paketi ile abonelerini sevindiren bu operatör, 2022 senesinde 5 GB parasız web paketi sunacağını duyurdu.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022

Ramazan ayı yaklaşırken, neredeyse tüm sağlayıcılar birbiriyle rekabet halindedir. Bu yıl çıtayı birazcık yükseltiyoruz Türk Telekom Ramazan parasız web 2022 Kampanya, abonelerine 1 ay süresince parasız 5 GB web paketi veriyor. Ramazan ayına hususi kampanyanın tüm detaylarını sitemizde bulabilirsiniz.

Türk Telekom ile Ramazan’da parasız web iyi mi yapılır?

Ramazan ayı için geçerli 5 GB armağan web paketi almanın iki yolu var. Ilk olarak telefonunuzdaki SMS kutusuna HEDIYE5GB yazıp 5555 yazıp armağan web paketini talep edebilir yada Sil Süpür’de Ramazan ayına hususi sunulan armağan web paketini derhal indirebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak katılım sağlayın. İşlemleri tamamladıktan kısa bir süre sonrasında onay mesajı ulaştıktan sonra armağan web paketini kullanabileceksiniz. Ek olarak parasız web paketi 30 gün süresince geçerlidir.

Türk Telekom Sahur Parasız İnternet

Sahurda web tamamen parasızdır. Türk Telekom faturalı ve faturasız abonelerine bilhassa Ramazan ayı süresince 30 GB parasız web sağlıyor. Armağan Sahur paketini derhal almak için telefonunuzun SMS alanına SAHUR yazıp 5555’e SMS gönderiniz. Sahur kampanyası ile kazanılan web paketini 02:00 – 06:00 saatleri içinde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom hesabına yada faturasız hattına 1 GB ve 50 GB armağan web paketi kazanmak ister misiniz? Türk Telekom parasız web kampanyaları Konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz.

Kampanya ile ilgili detaylar

  • Ramazan kampanyası Faturasız Ofis, Bayi, Çarpan, Standart, Data Tarifesi, BİMcell, POCELL, Pttcell Ön Ödemeli, Kontrollü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf yada Esnaf Dostu Tarifeler hariç tüm abonelere açıktır.
  • Katılım için ön ödemeli hat sahiplerinin 30 gün içinde minimum 25 TL yüklemesi gerekmektedir.
  • Kullanılmayan armağan web paketleri geçerlilik süresi süresince silinecektir.
  • Her abone kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir.
  • Kampanyayı sonlandırmak istiyorsanız IPTAL SAHUR yazıp 5555’e SMS gönderiniz.
  • Kampanya kapsamında sunulan web paketinin kalan miktarını KALAN SAHUR yazıp 5555 bildiri atarak öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan parasız web 2022 kampanya burada. Yukarıdaki kampanya sonradan ödemeli yada ön ödemeli hat sahiplerine yöneliktir. Yapamadığınız yada takıldığınız bir yer var ise aşağıdaki kutucuğa yorum yazarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın