Türk Telekom sesli mesaj nasıl dinlenir?

Türk Telekom sesli bildiri hizmeti, kullananların kendilerine ulaşmaya çalışanların ses kayıtlarını dinlemelerine olanak tanır. Telefonunuz açık yada kapalı değilken meşgulseniz yada bir arama alırsanız, arayanlar sesli bildiri gönderebilir. Türk Telekom sesli mesajları iyi mi dinlenir sorusunun cevabına erişince…

Türk Telekom bu hizmeti telesekreter olarak adlandırır. Türk Telekom telesekreter hizmetini kullanmak oldukca kolay bir işlemdir. Türk Telekom mobil hattınızdan ve öteki Türk Telekom mobil hatlarından 999’u arayarak ülke içinden otomatik cevaplama mesajlarını dinleyebilirsiniz. Bu hizmetin parasız bulunduğunu belirtmek isteriz.

Sadece yurt dışındayken durum değişmiş olur. +90555199999999’u arayarak yurt dışından gelen sesli mesajları dinleme imkanı, internasyonal standart roaming tarifelerinde ücretlendirilmeye devam ediyor. Bu noktaya dikkat etmekte yarar var.

Bir not daha: Telesekreter servisine bildiri bırakırken kendi tarifeniz üstünden hesaplanır ek olarak servis tutarı bildiri başı 1,80 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın