Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2022 Nisan

Turkcell parasız web kampanyaları Bu sayfa Turkcell GSM tarafınca abonelerini tanıtmak amacıyla oluşturulmuştur. Turkcell parasız web 2022 Burada parasız SMS ve parasız SMS şeklinde kampanyaları kolayca bulabilirsiniz. tanıtıldı Turkcell parasız web Nisan 2022 Tüm kampanyalar Turkcell forumlarından özenle seçilmiş ve mevzu üstünde kontrol edilmiştir.

Bu konudaki tüm kampanyalar ön ödemeli yada ön ödemeli kart sahiplerine yöneliktir. Turkcell GSM servis sağlayıcısının parasız kampanyalarına hemen hemen katılmadıysanız oldukca şanslısınız. aşağıdakilerden herhangi biri Turkcell parasız web 2022 Kampanyalardan herhangi birine katıldıktan sonrasında parasız web paketi kazanma şansına sahipsiniz.

Turkcell Shake Parasız web kazanın

Shake and Win uygulaması, abonelerine her hafta değişik hediyeler veriyor. Turkcell Dijital Operatör (online işlemsel BIP) uygulamasını telefonunuza yükledikten sonrasında her Pazartesi uygulama içinden Salla Kazan sekmesine tıklayıp telefonunuzu salladıktan sonrasında parasız web paketi kazanabilirsiniz. Digital Operator uygulamasını Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Turkcell Physy dinlerken arama yapın

Turkcell GSM servis sağlayıcısının popüler uygulamalarından Fizy ile müzik dinleyerek de armağan web alabilirsiniz. Son 1 ayda 250 şarkı dinlediyseniz, Turkcell hattınızda 1 hafta geçerli olacak parasız 1GB parasız web paketi sunuyor. Şarkı sayısı 500 yada daha fazlaysa, haftada 2 GB’a kadar parasız web araması yapabilirsiniz.

Turkcell Mobil ödeme online armağan

Turkcell, Mobil Ödeme seçeneğini etken olarak kullanan tüm abonelerine 2 GB parasız web sunuyor. Fizy, Lifebox, TV+, Goller Cepte ve Dergilik’ten herhangi birini ücretli olarak kullanırsanız 1 ay süresince 2 GB web armağan olarak kazanabilirsiniz. Bu hizmet katılım gerektirmez. Ücretli kullanım durumunda armağan web paketi hattınız için otomatikman belirlenecektir.

Turkcell Yeni aboneler için Armağan İnternet

Numarayı Turkcell operatörüne götürenler yada yeni hat alanlar oldukca talihli. Son günlerde tanıtılan bir kampanya ile 4 ay geçerli 4 GB web armağan kazanabilirsiniz. Kuyruk açma işlemi tamamlandıktan sonrasında armağan otomatikman web sıranıza yüklenecektir.

Turkcell BTK Akademi 6 GB İnternet

Turkell BTK Akademi’nin kampanyası başladı. Ülke genelinde daha çok yazılım geliştirici geliştirmek için bu kampanya ile btkakademi.gov.tr ​​adresinden 6 GB aylık armağan web paketine anında erişim elde edersiniz. Servise abone olmak için BiP Bulgu sekmesine tıkladıktan sonrasında BTK Akademi kanalını takip etmeniz yeterlidir.

Turkcell Beep Talk Kampanyası

Turkcell aboneleri Bip üstünden #senyapdiye kanalına geldiği için haftanın görevleri ile Bip üstünden 30 dakikalık arama yaparak parasız GB kazanabilirsiniz. Servise katılmak için Bip’e giriş yaptıktan sonrasında bulgu bölümündeki #senyapdiye kanalını takip edin ve servise katılmak için GB Şansı butonuna tıklayın.

Turkcell Otomatik ödeme talimatı Armağan İnternet

Turkcell’in sonraki hücre sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı e-posta adresinize alabilir, web üstünden 5 GB armağan kazanabilirsiniz. Kampanya katılım gerektirmez. Otomatik ödemeli faturanızı oluşturduktan sonrasında Dijital Operatör Armağan Havuzu’ndan online olarak armağan satın alabilir ve satır öğenize yükleyebilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası başlatıldı

Discovery sekmesindeki Surprise Point kanalını takip ederek ve uygun adresleri ziyaret ederek telefonunuza kurulu olan Bip uygulamasını çalıştırarak parasız internet sayfasına haiz olabilirsiniz. Daha çok data için Bip’e giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Turkcell Dijital 2 GB kampanyası

Dijital 2 kampanyası ile Dijital Operatör uygulamasını kullanarak yada turkcell.com.tr’den Gülen Fırsat paketlerinden herhangi birini kredi kartınızla satın alarak anında 2 GB armağan web kazanabilirsiniz. Ödül süresi 4 haftadır. Hizmet katılım gerektirmez. Paketi satın aldıktan sonrasında hattınıza otomatikman 2 GB armağan ağı atanacaktır.

Turkcell Eba Armağan İnternet Kampanyası

Turkcell, koronavirüs sebebiyle uzaktan eğitime katılan öğrencilere 6 GB armağan web paketi sunuyor. Bu parasız paket yalnızca AYF uygulaması ve Eğitim Informasyon Ağı internet sayfası için geçerlidir. Turkcell, e-sistem desteğini aldıktan sonrasında tüm abonelerinin hattına parasız 6GB web paketi kurdu. Ek olarak, katılmak için herhangi bir yere SMS göndermeniz gerekmez.

Turkcell Kim 1 GB ister? kampanya

Kim 1 GB İster hizmeti, bilhassa bip sesi kullanıcıları için tasarlanmış bir data yarışması hizmetidir. Kampanya ile 15 suali doğru cevaplayarak 1 GB web sayfası kazanabilirsiniz. Puanınıza bağlı olarak istediğiniz süre yarışmadan çekilebilir yada armağan web paketi satın alabilirsiniz. Bu kampanya tamamen parasızdır. Bip’e giriş yapmış olup Kim İster 1 GB kanalına erişerek üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Turkcell GS 1 GB armağan online kampanyasını destekliyor

Sarı-kırmızılı destek paketi sahipleri, Galatasaray takımının kazanılmış olduğu her maçta web paketini kazanacak. Kampanyadan faturalı yada faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Galatasaray ekibi her gol attığında 1GB parasız web paketini kazanmak istiyorsanız, Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden herhangi birine derhal parasız geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Challenge TV kampanyası

GNÇ Challenge TV uygulamasını telefonunuza indirirseniz kendi videonuzu oluşturabilir ve istediğiniz kadar ödül alabilirsiniz. Bu uygulama TikTok yazılımına benzer. Uygulamanın önder tablosundan bir video ile aradığınızı takip edebilirsiniz.

Turkcell Tribün mobil web kazananı

Tribün Cep kampanyası ile tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz. Ek olarak, takımınız her kazandığında, internette ücretsiz bir şekilde arama yapabilir ve arayanlar için takımınızın marşını dinleyebilirsiniz. Bu hizmetin tutarı haftalık 2,99 TL’dir. Tribune mobil aboneliğinizi başlatmak için derhal TRIBUN CEPTE yazıp 2200’e parasız SMS gönderin. Bu bununla birlikte BIP Tribune Cepte kanalı üstünden de yapılabilmektedir.

Turkcell 4.5G Süper Paket kampanyası

Turkcell, faturalı yada ön ödemeli hat sahiplerine 4.5G hızlarını denetim etmeleri için parasız web erişimi sağlıyor. 2 hafta süresince yalnız 4.5G için kullanabileceğiniz 1GB armağan web ile daha süratli web erişimi elde edebilirsiniz. Bu hizmete yalnızca giriş yaparak yada alan kişi hizmetleri yöntemini kullanarak katılabilirsiniz. Servise bağlanmak için derhal Digital Operator’a giriş yapabilir ve 4.5G Süper Paket sekmesine tıklayarak abonelik işlemini başlatabilirsiniz.

Turkcell Dijital Güvenlik günlük 1 GB kampanyadır.

Dijital Güvenlik Hizmeti ile parasız 1 GB armağan web paketi kazanma fırsatına sahipsiniz. Turkcell’in geliştirdiği bir güvenlik paketi olarak bu hizmetin oldukca başarıya ulaşmış ve yararlı bulunduğunu söyleyebilirim. Bu özellik, güvenli olmayan ve dolandırıcılık amaçlı internet sayfalarına bağlandığınızda sizi otomatikman uyarır. Toplumsal ağ sitelerinde dolandırıcılık amaçlı reklamları engelleyebilir yada e-posta kanalıyla zararı olan içerikleri engelleyebilirsiniz. Dijital Güvenlik Abonelik işleminden sonrasında satır kaleminizden aylık 4,99 TL bakiye düşülecektir. Hizmet süresince parasız 1 GB web paketi alacaksınız. Hizmeti kullanmak için telefonunuzun SMS alanına Güvenlik1GB numarasını girin ve 2200’e parasız SMS gönderin.

Turkcell’in 20. yıl dönümüne hususi 10 GB haftalık web hediyesi

Hesap ve kart sahipleri için 20 yıla hususi web kampanyası başlatıldı. Kampanya, 10 GB parasız yedi günlük web paketi sunuyor. Turkcell’in GSM servis sağlayıcı aboneliği 20 senedir kesintisiz devam ediyorsa oldukca talihli. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında Armağan Dükkanı menüsünden size hususi olarak teslim edilen hediyeyi alabilirsiniz.

Turkcell dijital kutlama kampanyası

Turkcell.com.tr dijital uygulamasından 1 hafta geçerli TL yükleme ile 2 GB web paketi alabilirsiniz. Ek olarak pasaportta alt limit olmadan 20 TL değerinde armağan çeki kazanmak mümkündür.

Masterpass ön ödemeli kontör yükleme kampanyası

Masterpass sisteminde kayıtlı Mastercard yada Maestro logolu banka yada kredi kartı ile, hattınızı doldurduğunuzda derhal haftada 1 GB armağan alabilirsiniz. Kampanya katılım gerektirmez. Paket yükleme işlemi sonrasında hesabınızda otomatikman belirlenecektir.

Turkcell’in 2022’deki popüler kampanyaları

  • Turkcell parasız web uygulamaları
  • Turkcell Parasız İnternet Dolandırıcılığı (sınırsız web)
  • Turkcell 10 GB parasız web (10 GB parasız web)
  • Turkcell Haftasonu 5 GB parasız web (Hafta sonuna hususi kampanya)
  • Turkcell Shake Kazanma Hileleri (Shake and Win ile İnternet Garantisi)

Turkcell armağan web kampanyaları Şimdilik bu kadar. Yeni kampanyalar için problemi güncelleyip sizi bilgilendireceğiz. Turkcell parasız web kampanyaları 2022 Problem burada. Kutuya yorum yazarak yapmayı düşündüğünüz yada yapamadığınız alanları bizlere iletebilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın