Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi 2022

Turkcell GNÇ Çatlak Kazan Hileleri Sarılma kucaklama armağan web paketi yardımı ile siz de kazanabilirsiniz. Turkcell Çatlak Kazan Hileleri Şekli hakkında detaylı informasyon almak isteyen binlerce şahıs çeşitli arama motorlarında arama yapabilir. Crack Cauldron Hile 2022 yada konum şeklinde çeşitli aramalarla bonus web paketi kazanmak için vakit yitirmek. Sizler için derlediğimiz bu yazımızda Çatlak Kazan Hileleri için yeni şekiller bulabilirsiniz.

26 yaş altı gençleri hedefleyen GNÇ uygulaması, belirttiğiniz süreler içinde size armağan verecek. Yumurta kırmak için yedi gün içinde 2 değişik güne kadar parasız web paketi alabilirsiniz. Bu yazıdan sonrasında 1 haftada 4 armağan kazanabilirsiniz. Ödülleri beş kata kadar çoğaltabilirsiniz.

GNÇ Çatlak Kazan Hile

Ilk olarak GNÇ uygulamasına giriş yapıyorsunuz ve her zamanki yumurta kırma hakkınızı kullanıyorsunuz. Yumurta kırılmak üzereyken uygulamayı kapatın. Kısa süre içinde Turkcell’den bir armağan mesajı alacaksınız. Ek olarak uygulamaya yine giriş yaptıktan sonrasında haklarınızın hala geçerliliğini yitirdiğini görebilirsiniz. Bu yöntemle haftada 4 kez yumurtayı kırma hakkınız vardır.

Crack Win Lokasyon Hile

Bildiğiniz şeklinde GNÇ uygulamasından yararlanmak için cihazınızda konum bilgisini etkinleştirmeniz gerekiyor. Devamlı aynı yerden bir yumurta kırarsanız genel olarak 1 yada 3 saat şeklinde kısa süreli armağan web paketi alırsınız. Ilk olarak Google Play Store’a gidin ve Fake GPS uygulamasını cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirin. Bu uygulama mevcut konumunuzu değiştirecek ve telefonunuz için değişik bir konum belirleyecektir. Bunu bir tür düzmece GPS olarak düşünebilirsiniz. Taşınma işlemini tamamladıktan sonrasında yine GNÇ’ye giriş yaparak yumurta kırmayı deneyin. Bu sayede 1TB yada 5TB şeklinde yüksek kapasiteli günlük, haftalık ve aylık web paketleri alabilirsiniz.

Dostlar bu yazıda Turkcell GNÇ İnternet kazananı ve GNÇ Crack Win Lokasyon Hile Yazılarınızı paylaştım. Yapamadığınız yada aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kutusundan bizlere iletebilirsiniz. Ek olarak o gün tüm yorumlar hakkında geri bildirim sağlayacağımızı da ihmal etmeyin.

YORUMLAR

Bir cevap yazın