TV8 Survivor’da kim elendi, kim gitti? 12 Nisan Survivor’a bu hafta kim veda etti?

12 Nisan Salı günü Survivor 2022 All Yıldız’da yeni dokunulmazlık maçı oynandı. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören TV8’in kaçınılmaz yarışı Survivor 2022 All Yıldız’da 4. ve son dokunulmazlık maçı heyecanı yaşandı. Günün sonunda, ada konseyine yeni bir terk talibi seçildi ve yedi terkin adları SMS oylamasıyla açıklandı. Peki TV8 Survivor’da kimler var?

Bugün meydana getirilen dokunulmazlık oyununun arkasından Survivor 2022 All Yıldız’da haftanın 4. noksan talibi belli oldu. Haftanın dördüncü dokunulmazlık maçının heyecanını yaşarken, kurulda noksan adayın kim olacağını çoğumuz merak ediyorduk. Mevzuyla ilgili beklenen izahat gelirken, haftanın noksan dört talibi arasından minimum SMS oyu alan bir yarışmacı Survivor’dan elendi. İşte noksan adaylar ve yarışmada yaşananlar…

KİMLER HAYATTA KALMADI?

12 Nisan Salı günü yapılacak ada konseyinde, eleme icra eden dört adaydan biri yarışmaya veda edecek. Hariç tutulan isim SMS oylaması ile belirlenecektir.

Sulh Murat, Gizem Memic, Parviz ve Ayşe eleme potasına girecek.

SURVIVOR’DA KİMLER MUAFİYET ALIR?

Reytinglerdeki başarısını sergileyerek her kategoride birinci olan Survivor’da olağanüstü bir dokunulmazlık oyunu oynadılar. Günün sonunda kazanan ekip belli olurken, kaybeden takımdan nitelikli bir aday seçildi.

Engel parkurun sonunda kazanan bununla birlikte üçlü tavuk, patates kızartması ve kola ile tanışacak.

Bayanlar yarışmasını kazanan gönüllüler, erkeklerden de ünlüler aldı. Maç en iyi turda gitti ve ünlüler 3-1 kazanmıştır. Meşhur takıma haftanın son dokunulmazlığı verildi.

SURVIVOR’DA HAYATTA KALAN ADAY KİMDİ?

İzlenme rekorları kıran ve heyecanı her geçen hafta artan Survivor 2022 All Yıldız’da haftanın dördüncü eleme talibi belli oldu. İlk üç elenen aday Sulh Murat, Gizem Memic ve Parviz oldu.

Hikmet ve Sude performanslarına gore dokunulmazlardı. (* 12 *) ve Adem ünlüler takımında birinci oldu.

11 Nisan Pazartesi günü toplanan ada konseyinde dokunulmazlığını kaybeden Ayşe, oy çokluğuyla dördüncü ve son adam olarak ayrıldı.

Dört noksan aday arasından minimum SMS oyu alan yarışmacı Survivor’dan elenecek.

DENİZCİLİK ADADA KİMLER HAYATTA KALIYOR?

Acun Ilıcalı’nın prömiyeri ile ekranlara gelen Survivor 2022 All Yıldız’da bu hafta kıtlık adasına gezi eden biniciler belli oldu.

1- Sulh Murat

2- Gizem Memiç

3- Parviz

4- Ayşe

YORUMLAR

Bir cevap yazın