Üç Kuruş 23.Bölüm Full İzle: Düğünde Kılıç’ın Kardeşi Vuruldu Mu?

18 Nisan 2022’de SHOW ekranlarında gösterilen Üç Kuruş 23. kısmı ile sevenleri büyük bir coşkuyla anlayacak. Üç Kuruş 23. kısmı ile bu hafta yeni gelişmeler var. Three Kurus 23.Bölüm 23.Bölüm full izle! Haberimizin bilgileri için Üç Kuruş 23. bölüm fragmanını tek parça olarak seyredebilirsiniz.

Üç Kuruş 23. bölümüyle hayranlarıyla buluşuyor. Üç Kuruş dizisinin son kısmı ile izleyicilerinizi vizyon başlangıcından ayıramazsınız. Üç Kuruş 23. bölümde GÖSTER ekranlarında sizlerle.

ÜÇ KAYNAK 23. BÖLÜMÜN TAM GÖRÜNÜMÜ

Çaka ailesi dört bir taraftan düğün için heyecanla hazırlanırken, Kılıç fark edilmeden enselerindedir. Kartal’ın son hamlesinden sonrasında Şahin, Kılıç’ın kendi yöntemleriyle yürüteceği intikam planının her an gerçekleşebileceğini anlamış olur ve kendi konumunu sağlamlaştırmak için anlaşmaya varır. Kılıç’ın düğünde kardeşini vurmasıyla dağılan Kartal, Şahin’in karşısına çıkıyor. Aralarındaki kıyasıya mücadelede Şahin, Kılıç’ın ailesine sandığından daha çok zarar verdiğini öğrenir.

Üç Kuruş 23.Bölüm Tam boy görüntülemek için tıklayın

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Baybars’ın en acımasız hamlesi olan Kılıç, oyuna girmiş olduğu andan itibaren geçmiş olduğu yerlerde büyük tahribat bırakıyor.

Kılıç’ın vahşeti Şahin’in gözünü korkutur. Şahin, Neriman Kılıç’ı devirmek için bir plan yapıyor. Kartal ve Efe düğün hazırlıklarıyla meşgulken Şahin’in oyunu Kartal ve Çetin’i birbirine düşürür. Kılıç’ın döndüğünü anlayan Çetin, kardeşiyle yüzleşir. İkisi arasındaki sert çatışma sebebiyle Çetin, Kılıç’tan kurtulmak için Kartal ve Ephen’e beklenmedik bir teklifte bulunur.

Kartal, oğlu ve Bahar’a tekrardan kavuşmanın heyecanını tam olarak yaşayamadan, beklenmedik bir hücum mutluluğunu gölgeler.

Ateş ve Bahar’ı yitirme korkusuyla aldanan Kartal, intikam almak için adımlar atıyor. Acımasız saldırının failinin kim bulunduğunu öğrenince Kartal’dan bir ricada bulunur. Kartal’ın yaşamış olduğu hücum Efe’nin tesirinde kalır. Sevilmiş olduğu bayanı yitirme korkusuyla Leyla’ya gelen Efe bu sefer fazlaca daha cesurdur. Şahin, geri çevirilmiş olduğu plan sonucunda Azade ile yüzleşir, sadece Azade’nin bile beklemediği bir planı uygular. Kartal, Efe ve Çetin, Baybars’a ağır bir darbe indirmeye hazırlanırken beklemedikleri biri onlara yardım edecektir. Baybars ise almış olduğu mağlubiyetleri aşmak için en ciddi adımı atıyor ve oyunu tamamen değiştirecek bir adım atıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın