Üç Kuruş final mi yapıyor? Üç Kuruş final bölümü ne zaman?

Show TV’nin iddialı yapımları içinde yer edinen Üç Kuruş’un son açıklamalarıyla gündeme gelmesi hayranlarını coşturdu. Sevilen dizinin final yapacağı iddiası, “Üç Kuruş finale mi kaldı? Araştırmasını da yanında getirdi.

Show TV’nin iddialı yapımları içinde yer edinen Üç Kuruş’un son açıklamalarıyla gündeme gelmesi hayranlarını coşturdu. Sevilen dizinin final yapacağı iddiası, “Üç Kuruş finale mi kaldı? Araştırmasını da yanında getirdi. Kuvvetli oyuncu ekibi ve dikkat çeken mevzusuyla kısa sürede tüm dikkatleri üstüne çeken Üç Kuruş’tan üzücü bir karar geldi. Doğrusu, Üç Kuruş finale mi duracak? Üç Kuruş Zamanım Final mi, Final mi? Üç Kuruş son bölüm ne vakit olacak? İşte tüm merak edilenler…

Üç peni finale duracak mı?

Show TV’nin iddialı yapımlarından Üç Kuruş’un fanatikleri da haberle alarma geçti. YouTube’da sevilen dizinin 24. bölüm ön izlemesine meydana getirilen yorum, dizinin fanatikleri için büyük bir üzüntüye niçin oldu. Üç Kuruş ekibi, yeni bölümün ön yorum kısmındaki “Üç Kuruş’un Son 5 Kısmı” yorumunu kaldırdı. Bu notun sonucunda dizinin final yapacağına dair yorumlar gelmeye başladı. Sadece mevzuyla ilgili net bir izahat yapılmadı. Üç Kuruş’un finale kalmış olduğu iddiaları gerçeği yansıtıyorsa sevilen dizinin 28. kısmı ile final meydana getirecek.

Sürem finali mi yoksa final mi?

Üç Kuruş ön bölüm yorum kutusundaki “Üç Kuruş’un Son 5 Kısmı” notu kafa karıştırıyor. Dizinin sıkı takip edenleri bu notun peşinden ikiye bölündü. Bazıları dizinin 5 bölüm sonrasında final yapacağını savunurken, bazıları 5 bölüm sonrasında final yapabileceğini kaydetti. Probleminin hemen hemen net bir açıklaması yok.

Üç Kurus dizisindeki oyuncular

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Diren Polatoğulları, Nursel Köse, Zafer Algöz, Civan Canova, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Cenk Kangöz, Tuğçe Yolcu dizisi, Üç oyuncu ekibi İçindekiler: Umutcan Ütebay, Melisa Yıldırımer, Alişan Uğur, Süreyya Kilimci, Muttalip Müjdeci, Erkan Third, Asena Giryken, Aylin Engör, Özkan Özipek, Volkan Kıran, Ömer Civan Şit ve Ömeroğlu.

Kaynak: https://www.ilan365.net/uc-kurus-final-mi-yapiyor-uc-kurus-final-bolumu-ne-zaman

YORUMLAR

Bir cevap yazın