Vodafone Youtube Paketi Sınırsız 2022

Vodafone Youtube paketi sınırsızdır. servis, web’de izlemekten hoşlandığınız servislerden biridir. Vodafone Sınırsız Youtube paketi YouTube, YouTube Music, Youtube Kids ve İlezsene’den istediğiniz sayıda videoyu web kotası kullanmadan seyredebilirsiniz. Napi Video Geçişi paket faturalı yada faturasız hat sahipleri için hususi olarak tasarlanmıştır. Vodafone Unlimited Youtube paketini ihtiyaçlarınıza gore günlük, haftalık yada aylık olarak alabilirsiniz.

Vodafone Unlimited Youtube paketi iyi mi yapılır

Bir tek Vodafone Yanımda uygulaması yada alan kişi hizmetleri üstünden sınırsız Youtube paketi satışı yapılmaktadır. Yanımda uygulamasına satın alma sonrası yada faturasız hat ile giriş yaptıktan sonrasında Ek Paketler bölümündeki Video Pass sekmesine tıklayarak kullanmak istediğiniz saati seçip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone ön ödemeli Youtube paketi

Ön ödemeli hat sahipleri sınırsız sayıda Youtube paketi alabilir. Bu paketi günlük, haftalık yada aylık olarak Yanımda’ya giriş yapmış olup Ek Paketler kısmına üye olduktan sonrasında Sınırsız Video Kiralama sekmesine tıklayarak alabilirsiniz. Günlük yada haftalık satın alma işleminden sonrasında dönem sonunda tekrarı olmayacak ve otomatikman silinecektir. Aylık satın alımlarda, siz iptal edene kadar otomatikman yenilenecektir. İptal durumunda, Yanımda uygulamasına giriş yapılarak Tarifelerim ve Paketlerim kısmen iptal edilebilir.

Vodafone günlük Youtube paketi

Vodafone Günlük Görüntülü Geçiş Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği bir pakettir. Bu hizmetin bedeli 9 TL olarak belirlendi. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonraki 24 saat içinde web kotanızı kullanmadan YouTube, YouTube Music, YouTube Kids yada İzzlene’de sınırsız sayıda video seyredebilirsiniz. 24 saat sonrasında otomatikman silinecektir. Otomatikman yenilenmez.

Vodafone haftalık Youtube paketi

Vodafone Haftalık Video Geçişi Paket tutarı 19 TL olarak belirlendi. Haftalık Video Pass paketini satın aldıktan sonrasında 7 gün süresince kotanızı yükseltmeden sınırsız olarak video seyredebilirsiniz. Bu paketleri bir tek Yanımda uygulaması üstünden yada alan kişi hizmetlerine bağlanarak satın alabilirsiniz.

Not: Bazı dostlar Sınırsız Youtube paketini satın almalarına karşın web kotalarının hala azalmakta bulunduğunu söylüyorlar. Bu hizmetleri satın aldıktan sonrasında bir tek Youtube’da izlenebilen videoların sınırsız ve parasız bulunduğunu bilmenizi isterim. İnternet tarayıcınızda bir video izlerseniz, web kotanızdan düşülür.

Vodafone YouTube paketi 2022’ye kadar sınırsız Mevzunun sonuna geldik. Aklınıza takılan yada yapamadığınız herhangi bir sorunuz var ise, bu tarz şeyleri yorum kutusuna girin.

YORUMLAR

Bir cevap yazın