Yalnız Kurt 12. Bölüm 15 Nisan Cuma Full İzle

Lone Wolf Bölüm 12 15 Nisan Cuma Tamamını görün

Lone Wolf 12. Bölüm İzle 15 Nisan One Piece, Lone Wolf 12. Bölüm İzle, Lone Wolf 15 Nisan Bölüm İzle

Lone Wolf, 12. Bölüm mevzusu
Kurdoğlu’nun öcünü almasına karşın Doğan, bombayı iftar çadırından çıkarmayı başarsa da bombadan kurtulmaya vakti olmadı. Nazar’ı gören Altay, bombanın patladığını duyunca dehşete düşer. Bombayı yerleştiren Nazar’ı yakalayan Altay, kaba bir halde ondan hesap sorar.

Goliath, Project Lightning’in öcünü almak için CODE 74’ü etkinleştirir ve ABD ajanları Mira’ya yeni görevler verir. Mira ve Düzen, Türkiye’de kaos, kaos ve kargaşa yaratmaya yönelik yeni misyonları için oldukca heyecanlılar. Düzen sınır ötesi bir göreve giderken Türkiye’deki kargaşayı Mira yönetecek.

Düzen’ın Türkiye’yi yurtdışında belaya sokmak için sınır ötesi bir göreve çıktığını öğrenen Viking ve Sare, onu takip eder. Ahmet, karışık sokakları sakinleştirmeye çalışırken, Altay sokak işleri için elinden geleni yapar. Her şey yoluna girerken Doğan’ın yerini almak isteyen biri var.

Nazar Altay’dan kurtulabilecek mi? 74 kodu nedir ve ilk hedefi nerededir? Düzen’ın sınır ötesi görevi nedir? Viking ve Sare bu görevi öğrenebilecek mi? Doğan’ın yerini almak isteyen şahıs kim?

Lone Wolf 12. Bölüm İzle
(* 15 *)

YORUMLAR

Bir cevap yazın