Yalnız Kurt 13.Bölüm Full İzle: Nizam’ın Sınır Ötesi Görevi Nedir?

22 Nisan 2022 tarihinde ATV ekranlarında ekrana gelen Yalnız Kurt 13. bölümde sevenleriyle buluşacak. Lone Wolf 13. bölüm ile heyecanlı ve maceralı anlara hazırlanıyor. Lone Wolf, Bölüm 13 Tamamını izleyin! Lone Wolf Bölüm 13, tek parça, tam görünüm için buraya tıklayın.

Lone Wolf, 13. bölümde tekrardan hayranlarıyla buluşacak. Yalnız Kurt dizisinin final kısmı ile seyirciler yeni ve maceralı anlamış olur yaşamaya devam ediyor. Yalnız Kurt 13. kısmı ile ATV ekranlarında sizlerle…

YALNIZ KURT 13. BÖLÜM TAM SAAT

Doğan, bombayı iftar çadırından çıkarmayı başarsa da, çıkarmaya vakti olmadı. Nazar’ı gören Altay, bombanın patladığını duyunca dehşete düşer. Bombayı yerleştiren Nazar’ı yakalayan Altay, kendisinden sert bir izahat istedi.

Düzen’ın Türkiye’yi yurtdışında belaya sokmak için sınır ötesi bir görevde bulunduğunu bilen Vikings ve Sare, gözünü onun üstünde tutacaktır. Ahmet kaotik sokakları sakinleştirmeye çalışırken, Altay sokak işleri için elinden geleni yapar. Tüm bunlar olurken Doğan’ın yerini almak isteyen biri vardır.

Nazar Altay’dan kurtulabilecek mi? Kod 74 nedir ve birincil amacı nedir? Düzen’ın sınır ötesi görevi nedir? Viking ve Sare bu görevi öğrenebilir mi? Doğan’ın yerini kim almak ister?

Lone Wolf 13.Bölüm Tam boy görüntülemek için tıklayın

LONELY WOLDER SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Operasyonları başarısız olan Düzen ve Mira, Vedat ve Karlov’un öldüğünü ve dehşete kapıldığını öğrenirler. Ortaya çıkmaları an meselesi. Bunu önlemek için her türlü çaba gösterilecektir. Doğan bu sonuçtan memnun.

Ulvi ve Akın için çember daralıyor. Hem devlet onların izini sürer hem de onları yok etmek isteyen Mira ve Düzen. Nazar’ın güvenli bir halde ülkeden çıkarılmasına karar verildi. Sadece Nazar kendi planını uygulamaya koymaktadır. Bu plan Mira ve Düzen’ı zor durumda bırakır. Zor durumda olan Mira Doğan yardım istiyor.

Ulvi polisin eline geçer ve bu Düzen için büyük bir tehdit oluşturur. Düzen, bu pençeden kurtulmasına yardım edebilecek tek şahıs olan Viking’e başvurmak zorundadır.

Doğan, Sare’ye olan bağlılığı sebebiyle eskisi şeklinde oynamaya devam edecek. Bu anlaşmayı bozmamak için Elat’ı koz olarak yanında meblağ.

Altay’ın bir sonraki durağı Nazar. Ülkeden ayrılmadan ilkin ona ulaşmalısın, fakat bu o denli kolay olmayacak. Nazardan kurtulmak için desteğe ihtiyacınız var. Doğan’ın kapısını çalar.

Düzen ve Mira ifşa olmamak için ne yapıyor? Nazar’ın Türkiye’den ayrılmadan ilkin planı ne? Düzen Viking’den ne isteyecek? Hem Mira hem de Altay’ın yardım istediği Doğan’ın tavrı ne olacak? Altay, Nazar’ın planını bozabilecek mi?

YORUMLAR

Bir cevap yazın