Yasak Elma 138. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma dizisinin yeni kısmı Fox TV ekranında seyirciler tarafınca beğeniyle karşılandı. Dikkat çeken filmimizde başarıya ulaşmış oyunculuğu takdir ederken Yasak Elma dizisindeki karakterler kimler? Yasak Elma mevzusu neydi? Yasak Elma 138. bölüm izle! Yasak Elma Bölüm 138’in ön izlemesi gösterildi mı? Yasak Elma Bölüm 138’in ön izlemesi gösterildi mı? Yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı gösterildi mı? Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Detaylar burada…

Yasak Elma’nın yeni bölüm araştırması sürüyor. Halihazırda yeni kısmı devam eden Yasak Elma, bugün Fox TV ekranlarında seyirciyle buluştu. Büyük beğeni toplayan dizinin mevzusuna dikkat çekiyor. Yeni sezona efsaneleşmiş bir halde devam edecek olan Yasak Elma’da bölümün yeni bir önizlemesi yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor. Son bölümde yaşananlardan sonrasında yeni bölüm daha da ilgi çekiciydi. Yasak Elma Bölüm 138’in ön izlemesi gösterildi mı? Yasak Elma Bölüm 138’in ön izlemesi ne vakit yayınlanacak?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kumru kendi ayakları üstünde durmaya karar verir ve Ezgi’nin evinde yaşamaya adım atar. Yıldız ise Doğan’ın gözüne girmek için Kumru’yu eve getirecek şahıs olmak ister. Nadir ve Çağatay, Doğan ve Yıldız’ı ayırmak için ellerinden geleni yaparken Handan’dan beklenmedik bir konuk gelir…

138 BÖLÜM BAŞLANGIÇ OLDU MU?
Yasak Elma 138. Bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Yayınlandığında haberlerimiz içinde yer alacaktır.

ÖNCEKİ BÖLÜMÜ İLERİ İLERİYE BAKIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Çağatay, Yıldız’ı kazanmak için elinden geleni yaparken kızın geri döneceğinden emindir. Nadir, Çağatay Yıldız’la barışma çabalarını öğrenince bir adım daha atmak ister. Yıldız sonunda dirimsel bir karar verir.

YASAK ELMALARIN KONUSU NEDİR?
Yıldız’ın yaşamı, Nadir Argun ile tanışmasıyla değişmiş olur. Nadir, Yıldızt’ı Halit’in boşanma planı için bir vasıta olarak kullanmayı amaçlar. Nadir’in ahlaksız önerisiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, yaşamının kararını vermek mecburiyetinde bırakıldı. Kardeşi Zeynep, Halit’in ortağı Alihan’a katılır. Yıldız hayallerinin peşinden koşarken Zeynep, hayal bile edemediği vakalarla karşılaşmış olduğu başlangıçlara doğru yol alır.

Nadir Yıldız’ın yardımıyla kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmaya karar verir ve Yıldız’a yaşamını teklif eder.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çaldırmış olduğu şirketi Alihan Taşdemir (Onur Tuna) satın alır. Alihan kendini beğenmiş, kibirli, varlıklı bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıttı yakında bir etkileşime dönüşecektir. Zeynep, Alihan Halit’in ortağı ve ikinci eşinin kardeşi bulunduğunu bilmemektedir. Yıldız’ın sonucu yalnız kendisini değil Zeynep’i de etkisinde bırakır.

YASAK APPLE OYUNCULARI
Nadir Çelebi, (Şevval Sam), (1-): Alihan ve Kaya’nın eşi Halit; Çağatay’ın gelini Doğan ve Sinan’ın eski sevgilisi Erim ve Yiğit’in anası Caner’in ablası. Kuyu Tüm ortaklık’in ortağı ve CEO’su. Kuvvetli ve yürekli kadın. İşinde oldukca başarılıdır. Para ve güç lüzumlu ve oldukca bencildir. Küçüklüğünden beri Kaya’ya aşıktır.
Yıldız Yılmaz Yıldırım, (Eda Ece), (1-): Zeynep’in ablası, Halitcan’ın anası, Asuman ve Mustafa’nın kızı, Doğan’ın eşi, Halit’in eski eşi Kemal ve Çağatay, Ender’in eski eşi ve eski- Kerimkız arkadaşının karısı. Devamlı mutlu olmaya çalışan şefkatli ve intikamcı bir kadın. Bursa’dan geliyor. Ailesinin maddi durumu pek iyi olmadığı için küçüklüğünden beri hep varlıklı olmanın hayalini kurmuş, hep şirkete ve lükse ilgi duymuştur.
Çağatay Kuyucu, (Berk Oktay), (86-): Yıldız’ın eski eşi, Nadir’in gelini, Hasan Ali ve Feride’nin oğlu, Ahu’nun adam kardeşi ve Feyza ile Kumru’nun eski aşkı, Atlas’ın kendisi ve Halitcan’ın iç babası. Yakışıklı, çalışkan ve iyi eğitimli bir adam.
Kumru Yıldırım, (Biran Damla Yılmaz), (111-): Doğan ve Handan’ın kızı Çağatay ve Ömer’in eski gözdesi. O dünyaca meşhur üstün bir güzelliktir.
Doğan Yıldırım, (Murat Aygen), (111-): Yıldız’ın eşi, Kumru’nun babası, Handan’ın eski eşi, Nadir ve Arzu’nun eski sevgilisi. Kuyu Tüm ortaklık’in yeni ortağıdır. Kendisi oldukca varlıklı bir iş adamıdır. Toskana’dan döndü. Sami Önder ile geçmişten bu yana oldukca fazla husumet var.

YORUMLAR

Bir cevap yazın