Yunus Dönertaş kimdir, öldü mü? ‘Ama kafamız nasıl güzel’ repliği ile fenomen olmuştu… İnstagram hesabında son paylaşımı…

Yunus Dönertaş öldü mü? sorusu bugün internette en oldukca aranan haberlerden biri haline geldi. Kısa sürede bir banka ATM’sinde yapmış olduğu röportajla tanındı ve yaşam hikayesi herkesi şaşırttı. Sokaklarda yaşayan Yunus Dönertaş’ın aranmasının peşinden başlatılan aramada gencin ismine dair herhangi bir iz bulunamadı. Bugün üzücü haber geldi.

Bir süre ilkin kentte bir çoban tarafınca bulunan kafatası ve insan kemiklerinin DNA’sı eşleştirilen merhumun kimliğinin Yunus Demirtaş olduğu belirlendi.

YUNUS DÖNERTAŞ KİMDİR?

Geçmiş yılların sokak röportajcısı olarak tanınan ve “Fakat ne güzeliz” sözleriyle tanınan Yunus Dönertaş, 15 Temmuz 2021’de ortadan kayboldu. 8 aydır kendisinden haber alınamayan fenomenin kemikleri, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir yürüyüş alanında bulunmuş oldu. Meşhur fenomenin iyi mi ve niçin yaşamını kaybetmiş olduğu hemen hemen bilinmese de Yunus Dönertaş kimdir ve kaç yaşındadır? sorular yoğun bir halde sorulmaya başlandı.

Yunus Dönertaş, 15 Temmuz 2021’de Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 42 yaşlarında yaşamını yitirdi.

Beşiktaş taraftarıydı.

@donertasyunus kullanıcı adıyla Instagram’daydı.

Son olarak 2 Temmuz 2021’de Instagram hesabında “Gene Misafirperverlik” notuyla paylaştı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın